Junioři obsadili v kvalifikaci extraligy třetí místo


Skupinu D kvalifikace extraligy juniorů hostila Hala Sportovního gymnázia Brno. Náš tým předváděl v průběhu dvou dnů kvalitní výkony. „Omlazené družstvo, na hřišti byly i ročníky 2005, 2006, kdy základ tvoří ročník 2004, příkladně bojovalo!“ zhodnotil vystoupení juniorů na úvod sezony trenér Ivan Pelikán. „V letošní sezoně můžeme nasadit i ročník 2001. Brněnská sportovní hala tak mohla vidět pravděpodobně i nejkvalitnější zápas turnaje s Blue Volley Ostrava, kdy se rozpoutala velká bitva s nadstandardní juniorskou úrovní.“
Výsledky VK Ostrava:
- SGLD Brno 0:3
- Benátky nad Jizerou 3:1
- Prosek 1:3
- Blue Ostrava 1:3
Naše družstvo nastoupilo v tomto složení: Resl, Chromec, Srovnal, Duda, Šterc, Tříska, Závodský A., Závodský R., Pelikán, Ranocha, Pasz a Kavala. Trenér Ivan Pelikán.
Konečné pořadí kvalifikační skupiny:
1. BLUE VOLLEY OSTRAVA
2. VOLEJBAL BRNO
3. VK OSTRAVA
4. PROSEK PRAHA
5. BENÁTKY NAD JIZEROU
.