Osmé vítězství v řadě naší U20!

Naše U20 má za sebou v extralize výbornou sérii. O uplynulém víkendu jsme v naší domovské hale Janáčkovy konzervatoře vyhráli turnaj 3. výkonnostní skupiny. Nejenže se posouváme mezi elitu soutěže do druhé výkonnostní skupiny, ale také "natahujeme" svoji neporazitelnost již na 8 zápasů v řadě na extraligových turnajích. Tentokráte jsme vyhráli všechny své zápasy. Nejdříve jsme v sobotu v napínavém pátém setu (19:17) porazili Green Volley Frýdek-Místek a následně Znojmo 3:1. V neděli pak už bez ztráty setu Příbram a Svitavy.
Trenér Ivan Pelikán: "Velká gratulace klukům za výkony i výsledek. Je potěšitelné, že několikaměsíční práce se klukům začíná vyplácet. Návrat mezi úzkou elitu soutěže v celkovém hodnocení si zaslouží! Tento víkend jsme měli silné soupeře, ale kluci hráli velmi koncentrovaně a opět se projevila zlepšená činnost v obraně, kterou jsme soupeře přehrávali. Pochvalu zaslouží celý tým: Poloch, Resl, Pelikán, Šterc, Cirán, Holuša, Lex, Matušek a Baláž. Vedle již tradičně kvalitního útoku trojice Pelikán, Resl a Šterc se tentokráte přidali i Ciran s Balážem. Výborně hráli v útoku i obraně. Tadeáš Lex stabilizoval přihrávku. Dobrý turnaj odehrál na nahrávce Ondra Poloch a výrazně pomohl i Vojta Holuša, i když tentokráte spíše podporou družstva z lavičky. Poděkování patří i rodičům, kteří nám v průběhu víkendu udělali v hale na konzervatoři příjemnou atmosféru."