Kadeti podruhé v Polsku - tentokrát vítězně

"Racioborz vyhrála první zápas 3:2 a my jsme věděli, že nás nebude čekat vůbec lehký soupeř. Výhra 3:0 nás potěšila, navíc se rodila relativně lehce. V prvním setu jsme je zaskočili, soupeř možná nečekal po naší porážce v prvním kole, že ho budeme tak prověřovat. Vedli jsme 19:10. Pak jsme to prostřídali, situaci si trochu zkomplikovali, ale měli jsme dobrou koncovku a set vyhráli. Do druhého setu jsme se vrátili k základní sestavě. Ani po prostřídání jsme si situaci nezkomplikovali jako v prvním setu. Ve třetím setu jsme si vybudovali brzy exkluizvní náskok a zápas jsme nakonec vyhráli v pohodě bez ztráty setu," řekl k utkání trenér kadetů VK Ostrava Lubomír Vašina.

VK Ostrava: Vašíček, Mazoch, Unzeitig, Mienkina, Konya, Vašina, Dastík, Mana, Holáň, Szymutko, Janošec, Černín.