Vítězství kadetů v polském Radlinu

SK GORNIK RADLIN  - VK OSTRAVA 0:3 (-22,-25,-20)
VK Ostrava:  Vojta Vašíček, Jan Holáň, Jiří Sedlák, Michael Vodička, David Mienkina, Nikolas Konya, Radim Závodský, Jan Černín. Trenér: Lubomír Vašina
Do zápasu jsme vstoupili razantně a dařilo se nám ve všech herních činnostech. Soupeř nám vše usnadnil nedůrazným útokem a tak jsme mnoho balonů posbírali v poli. Následně jsme výměny dobrým útokem proměňovali ve vítězné body. Druhý set byl pravým opakem toho prvního. Na rozdíl od Poláků se nám podařilo těsně před koncovkou vyrovnat hru a v dramatickém závěru setu jsme měli na svých rukách více odvahy a jistoty. Ve třetím setu se vše vrátilo do kolejí setu prvního a vítězství 3:0 bylo na světě. Byly to důležité body a především dobrá herní příprava před víkendovými domácími zápasy, které nás čekaly v extralize ČR.