Odolka, Kladno – i když venku, už musíme přerušit sérii porážek!

Muži

Cíl pro dvojutkání je jasný! Poslední čtyři extraligová utkání jsme prohráli (Beskydy 0:3, České Budějovice 2:3, Ústí nad Labem 0:3 a Lvi Praha 0:3) a se soupeři, které máme v tabulce na dohled, musíme bodově zabrat.


Náročný program extraligy pokračuje dalším dvojzápasem. Tentokrát sehrajeme obě utkání na palubovkách soupeřů z Odoleny Vody a Kladna. V pátek 27. listopadu od 17 hodin hrajeme v Odoleně Vodě, o den později od 18 hodin na Kladně.
Utkání hledejte a živě sledujte zde:
http://www.czechvolley.tv/CompetitionMatches.aspx?ID=15&PID=23
Aero Odolena Voda – VK Ostrava, pátek 27. listopadu, 17:00.
Odolena Voda sehrála zatím stejně jako my pět utkání a jen jedno vyhrála. Kádr se před sezonou dosti měnil, včetně nového trenéra. Nový trenér Aera Martin Kop sází na bojovnost zejména českých volejbalistů, v týmu z loňských cizinců zůstali pouze blokař Warren Taylor a smečař Toms Vanags. Do kádru „Odolky“ však zamířili ostřílení hráči, ať už je to blokař Aleš Holubec nebo bratrská dvojice Démarů. Před tímto týmem musí být všichni protivníci na pozoru.
Změny v kádru:
Příchody: Matyáš Démar (Tours, FRA), Lukas Demar (Volleyball Bisons Bühl/GER), Aleš Holubec (Liberec), Martin Kop.
Odchody: Jiří Kraffer (Kladno), Robert Viiber/EST (Příbram), Ryan Moss/USA, Kevin Gear/USA.
Soupiska Aero Odolena Voda:
Nahrávači: Matyáš Démar, Jakub Holčík
Blokaři: Tomáš Kotrch, Warren Taylor, Aleš Holubec, Pavel Horák
Smečaři: Stanislav Vachoušek, Toms Vanags, Matyáš Jachnicki, Lukas Demar
Univerzálové: Adam Shaker, Martin Hladík
Libera: Michael Hadrava, Martin Kop
Trenér Martin Kop
Volejbal Kladno – VK Ostrava, sobota 28. listopadu, 18:00
Volejbalisté Kladna mají také stejnou bilanci jako náš celek – jediná výhra a čtyři porážky. S naším sobotním soupeřem hrajeme již odvetné utkání, protože jsme ho v prvním extraligovém kole doma porazili hladce 3:0. Půjde opět o zápas „o šest bodů“, protože bychom v případě úspěchu mohli soupeře v tabulce přeskočit. Volejbalisté Kladna „zápasili“ minulé dny s nemocí covid – 19 a odkládali utkání vzhledem k povinné karanténě, takže až v sobotu se ukáže, v jakém složení proti nám nastoupí.

Odolkaweb20

Kladno M 1720