Sérii nezdarů už musíme proti Kocourům zlomit

Muži

Kdy jindy, když ne teď! Po pěti porážkách v řadě je čas zabrat! V cestě budou proti nám stát v naší hale příbramští Kocouři. Porazit poslední celek tabulky je povinnost a předpoklad, abychom se už konečně začali z 11. místa posouvat tabulkou vzhůru.


V 7. extraligovém kole hostíme v pátek 4. prosince od 16:30 hodin poslední celek tabulky z Příbrami.
Utkání najdete a můžete ho netradičně už o půl hodiny dříve než obvykle sledovat na:
http://www.czechvolley.tv/CompetitionMatches.aspx?ID=15&PID=23
Příbram má odehráno osm utkání stejně jako my, jednou vyhrála a celkem získala čtyři body. V úterním dohrávaném utkání doma dokonale otočila zápas proti Kladnu a vyhrála 3:2 (-23,-18,18,17,12).
Příbramské Kocoury vede do letošní sezóny UNIQA volejbalové extraligy mužů 2020/21 nově trenér Petr Klár, který věří, že práce s mladými volejbalisty přinese ovoce a jeho mužstvo bude schopno prohánět i o mnoho zkušenější soupeře. Přitom v týmu nechybí ani příbramské stálice posledních let.
Změny v týmu:
Příchody: Robert Viiber/EST (Odolena Voda), Martin Pavelka/SVK (VK Prievidza/SVK), Ondřej Lopata (České Budějovice), Oleksandr Hladenko/UKR (Barkom Lviv/UKR), Daniel Rosenbaum, Tomáš Dlouhý, Filip Ureš.
Odchody: Jiří Mikulenka (Kladno), Radek Suda (Liberec), Michal Kriško (Liberec), Adam Rosenbaum (TJ Sokol Bučovice), Alexander Safonov/RUS.
Kádr VK Euro Sitex Příbram:
Nahrávači: Daniel Rosenbaum, Robert Viiber
Blokaři: Josef Polák , Lukáš Trojanowicz, Oleksander Hladenko
Smečaři: Martin Böhm, Jindřich Kuchař, Martin Pavelka, Filip Ureš , Tomáš Dlouhý
Univerzálové: Ondřej Lopat, Ivo Hulpach
Libera: David Juračka, Tadeáš Peterka
Trenér: Petr Klár