Dva rozdílné zápasy s polskými soupeři

Muži

Výhra i prohra 3:1 na sety. Dva rozdílné zápasy předvedl náš extraligový tým v dalším pokračování přípravy, když nejprve doma vrátil porážku Bielsko Biale z její palubovky, aby následně prohrál v Jaworznu.


„Zápas doma proti Bielsko Biale jsme měli nastavený tak, že postavíme rýsující se základní sestavu, abychom soupeře porazili a to se nám díky skvělému kolektivnímu výkonu ve čtyřech setech podařilo,“ neskrýval spokojenost po prvním přípravném utkání v domácí hale Sareza trenér Richard Vlkolinský.
Druhé utkání v Jaworznu už nám tolik nevyšlo. „Trochu jsme pro tento zápas pozměnili sestavu. Chtěl jsem vidět ve velkém zápřahu smečaře Filipa Jarosinského, proto odehrál celý zápas,“uvedl trenér Vlkolinský ke druhému zápasu. „Na rozdíl od zápasu s Bielsko Bialou jsme však nepůsobili na palubovce jako jeden muž. Je to pro nás takové memento do další práce. My můžeme být silným týmem, pokud budeme hrát kolektivně. V opačném případě nebudeme úspěšní, zvlášť pokud hráči budou na palubovce vystupovat individualisticky.“
Již v sobotu 11. září sehrajeme v Havířově od 12 hodin exhibiční utkání s Black Volley Beskydy. Přijďte se podívat na zajímavé utkání a podpořit tak naše hráče.