V sobotu jsme hráli doma s posledními Kozlovicemi. Stále nás trápí marodka a zranění, takže jsme jen těžko dávali dohromady alespoň 6 hráčů. Nakonec se nám to povedlo.
První utkání: VK Ostrava B – TJ Kozlovice 3:1 (16,-23,18,18)
Sestava: Siuda Denis, Šonovský Štěpán, Březina Michal, Travinský David, David Bronislav, Brzobohatý Radek.
Druhé utkání : VK Ostrava B – TJ Kozlovice 3:0 (20,15,17)
Sestava: Siuda Denis, Šonovský Štěpán, Březina Michal, Travinský David, David Bronislav, Navrátil Vojtěch.
Do obou utkání jsme vstupovali jako favorité. Ve dvou prvních setech bylo první utkání docela vyrovnané. Především v tom druhém jsme úplně pokazili konec setu a prohráli ho. Od třetího setu jsme ale postupně zlepšovali naši hru a převzali otěže utkání do našich rukou. Oba sety jsme nakonec celkem v poklidu vyhráli.
Do druhého utkání nás již bylo sedm, takže jsme měli i rezervu na lavičce. V prvním setu se soupeři ještě pokoušeli vzdorovat, ale od druhého setu to byla již jasná záležitost. Zvítězili jsme jasně 3:0.
V následujících týdnech nás ale čekají nejtěžší utkání. Dvakrát po sobě hrajeme dvojzápas s VŠB, kteří jsou v tabulce hned druzí za námi se ztrátou osmi bodů.