Známe los Českého poháru, příprava pokračuje

Muži

O víkendu příprava extraligového týmu pokračuje turnajem v polském Andrychóvě, kousek za Bialsko-Bialou. Nyní už známe možné soupeře v Českém poháru.


Náš tým do poháru vstoupí ve třetím kole, kdy se ve dvou utkáních utká, pokud nedojde k nějakému zásadnímu překvapení, s celkem Zlína. Předběžný termín prvního zápasu je 28. 11. venku. Datum druhého zápasu doma v Ostravě bude upřesněn, protože v určeném termínu 12.12. dochází ke kolizi se zápasem evropského poháru.
Pavouk letošního českého poháru prozrazuje, že Zlín nasazený do 2. kola čeká na vítěze základní skupiny 1. kola, kde se utkají týmy Nového Jičína, Bučovic, Blue Volley Ostrava a Šlapanic u Brna.
Extraligový tým pokračuje v přípravě v polském Andrychówe. Zdejší turnaj začíná v pátek 30. srpna od 17 hodin utkáním Andrychów – Krakov, čtyřicet minut po skončení tohoto utkání se střetneme s týmem Jaworzno. V sobotu 31. srpna se prohrané týmy utkají od 16 hodin o třetí místo. Třicet minut po skončení tohoto utkání sehrají vítězové pátečních zápasů finále.