Pro práci s mladými volejbalisty připravili naši trenéři mládeže pilotní metodický pokyn. A aby byl pro nejmladší volejbalisty co nejvíce atraktivní, budeme využívat pro ilustrační fotografie hráče našeho extraligového týmu.

Porazili jsme pouze Zlín a uhráli po bodu s Black Volley Beskydy a Libercem. Máme tedy doma proti Ústí nad Labem v sobotu 4. prosince od 17 hodin co napravovat. Toto 11. extraligové kolo zakončí první polovinu základní části extraligy.

Hladká prohra ve třech setech v Příbrami. Na výborně hrající domácí celek jsme nenašli žádnou protizbraň. Příbram skvěle podávala a vyjma druhého setu, který byl alespoň herně vyrovnaný, jsme byli daleko za jistě působícím soupeřem.

Byl to opravdový volejbalový maraton, nakonec i s razítkem postupu mezi nejlepší osmičku v Českém poháru. V odvetném utkání 3. kola Českého poháru v Brně jsme si zaslouženým vítězstvím v pěti setech vynutili set zlatý, který jsme ovládli 15:10 a postoupili tak do čtvrtfinále. To má předběžný termín 1. zápasu 16. prosince. Po velmi bojovném výkonu jsme se tak v letošní sezoně dočkali třetí soutěžní výhry.

Výborně odehraný první set jsme prohráli až v koncovce. Následně už byla kvality soupeře nad naše síly. V devátém extraligovém utkání jsme prohráli doma s favorizovaným Karlovarskem ve třech setech.

I v tomto týdnu sehrajeme dvě mistrovská utkání. Ve středu 24. listopadu náš čeká od 19 hodin odvetné utkání 3. kole českého poháru v Brně a v sobotu 27. listopadu od 17 hodin zápas 10. extraligového kola v Příbrami.

V Liberci jsme nebyli s favoritem daleko do vítězství, třeba se nám to podaří v sobotu 20. listopadu v dalším extraligovém utkání, kdy od 17 hodin hostíme v hale Sareza Karlovarsko.

Bylo to jako na houpačce. První a čtvrtý set zcela jasně ovládlo Brno, druhý a třetí my. A tak první pohárový zápas musel rozhodnout až tiebreak, kde byli nakonec o kousek před námi hráči Brna. Odveta se hraje ve středu 24. listopadu od 19 hodin v Brně.

Prakticky po roční přestávce, kdy se hrálo bez diváků, jsme opět začali připravovat bulletiny k jednotlivým zápasům. A protože v týmu je spousta nových hráčů vrátili jsme se i k naší obvyklé anketě. Hráči mohli odpovídat jako vždy vážně i nevážně. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Karlovarskem.

Dvojzápas s Brnem rozhodne, zda se nám podaří postoupit do čtvrtfinále Českého poháru. První utkání sehrajeme ve čtvrtek 18. listopadu od 17 hodin v hale Sareza. Odveta bude na pořadu dne ve středu 24. listopadu od 19 hodin v Brně.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE