Pro práci s mladými volejbalisty připravili naši trenéři mládeže pilotní metodický pokyn. A aby byl pro nejmladší volejbalisty co nejvíce atraktivní, budeme využívat pro ilustrační fotografie hráče našeho extraligového týmu.

Porazili jsme pouze Zlín a uhráli po bodu s Black Volley Beskydy a Libercem. Máme tedy doma proti Ústí nad Labem v sobotu 4. prosince od 17 hodin co napravovat. Toto 11. extraligové kolo zakončí první polovinu základní části extraligy.

Prakticky po roční přestávce, kdy se hrálo bez diváků, jsme opět začali připravovat bulletiny k jednotlivým zápasům. A protože v týmu je spousta nových hráčů vrátili jsme se i k naší obvyklé anketě. Hráči mohli odpovídat jako vždy vážně i nevážně. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Karlovarskem.

Hladká prohra ve třech setech v Příbrami. Na výborně hrající domácí celek jsme nenašli žádnou protizbraň. Příbram skvěle podávala a vyjma druhého setu, který byl alespoň herně vyrovnaný, jsme byli daleko za jistě působícím soupeřem.

Výborně odehraný první set jsme prohráli až v koncovce. Následně už byla kvality soupeře nad naše síly. V devátém extraligovém utkání jsme prohráli doma s favorizovaným Karlovarskem ve třech setech.

Byl to opravdový volejbalový maraton, nakonec i s razítkem postupu mezi nejlepší osmičku v Českém poháru. V odvetném utkání 3. kola Českého poháru v Brně jsme si zaslouženým vítězstvím v pěti setech vynutili set zlatý, který jsme ovládli 15:10 a postoupili tak do čtvrtfinále. To má předběžný termín 1. zápasu 16. prosince. Po velmi bojovném výkonu jsme se tak v letošní sezoně dočkali třetí soutěžní výhry.

V Liberci jsme nebyli s favoritem daleko do vítězství, třeba se nám to podaří v sobotu 20. listopadu v dalším extraligovém utkání, kdy od 17 hodin hostíme v hale Sareza Karlovarsko.

I v tomto týdnu sehrajeme dvě mistrovská utkání. Ve středu 24. listopadu náš čeká od 19 hodin odvetné utkání 3. kole českého poháru v Brně a v sobotu 27. listopadu od 17 hodin zápas 10. extraligového kola v Příbrami.

Bylo to jako na houpačce. První a čtvrtý set zcela jasně ovládlo Brno, druhý a třetí my. A tak první pohárový zápas musel rozhodnout až tiebreak, kde byli nakonec o kousek před námi hráči Brna. Odveta se hraje ve středu 24. listopadu od 19 hodin v Brně.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE