Vydařené soustředění v Beskydech

Muži

Dvoudenní soustředění našich volejbalistů v Beskydech ve spřáteleném hotelu Odra bylo součástí prvního cyklu přípravy na novou sezonu.


„Tento cyklus má celkem devět dní a kluci trénují bez jediného dne volna od zahájení přípravy v pátek 31. července do soboty 8. srpna. Je to zaměřeno na kondici bez volejbalu,“ vysvětluje trenér VK Ostrava Jan Václavík.
"Soustředění v Beskydech nám vyšlo na jedničku. Počasí vydrželo a my jsme tak venku mohl splnit předem stanovený program. První den jsme měli kruhový trénink a výběh. Druhý den byl opět kruhový trénink, poté výšlap na Pustevny. Nahoře jsme si půjčili koloběžky a sjeli z vrcholu dolů zpět na hotel Odra. Soustředění jsme zakončili menší grilovačkou na chalupě manažera Toma Zedníka,“ popisuje program soustředění Jan Václavík.
„Chtěl bych poděkovat spřátelenému hotelu Odra na výbornou pohostinnost a poskytnuti welness služeb. Další program přípravy již bude zaměřen na volejbal. V sobotu 15. srpna sehrajeme dvě utkání v Polsku s tamním velmi kvalitním týmem první polské ligy Bielsko Bialou,“ dodává trenér Jan Václavík.

vkousou2 upr

vkousou3 upr